Warszawa, Polska

Koło Naukowe Studentów Logistyki

Grupa kierunków: ekonomiczne, administracyjne
Cele Koła Naukowego Studentów Logistyki dotyczą stwarzania okazji do pogłębiania wiedzy z zakresu szeroko rozumianej logistyki, doskonalenie umiejętności pracy naukowej, kierowania i zarządzania wśród członków koła i rozwijanie życia naukowego.
 
Koło Naukowe Studentów Logistyki jako organizacje prężnie działającą tworzy 36 studentów logistyki.
 
Sztandarowym produktem organizacji jest organizowana już od 8 lat konferencja naukowa „Logistyka a Bezpieczeństwo”. Wymiana myśli i poglądów ma temat różnych obszarów logistyki między studentami stanowi niezwykle ciekawą formę zdobywania wiedzy. Nasza konferencja z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. W siódmej edycji wydarzenia gościliśmy ponad 120 studentów z całej Polski.
Studenci zrzeszeni w Kole każdego miesiąca organizują także spotkania z przedstawicielami świata logistyki. W ramach Akademii Menedżera Logistyki w Akademii gościliśmy już niejednokrotnie reprezentantów FM Logistic, Flex, Mainfreight, Trans.edu, DB Schenker i wielu innych firm.
 
Chcąc zachęcić kolegów do jeszcze większego zainteresowania logistyką, organizujemy wyjazdy studyjne do obiektów logistycznych, dzięki czemu od praktycznej strony poznajemy, jak w przedsiębiorstwach realizowane są procesy logistyczne.
Polityka Prywatności